Dzisiaj trochę historii mego rysowania. W latach 1999 – 2004 studiowałem na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na kierunku Politologia – Instytut Nauk Politycznych UWM. W 2001 roku mój rysunek znalazł się na koszulkach całego Wydziału Humanistycznego UW-M w Olsztynie. W tym okresie rysowałem również do naszej kierunkowej gazetki pt. „Organ”. Ostała mi się jedna koszulka z tego okresu. Dzisiaj chciałbym się podzielić tym faktem również i z Wami. Co ciekawe, rok później również mój rysunek, z pomysłu studenta, znalazł się na koszulkach wydziałowych. Niestety nie posiadam już tej koszulki. Szanowni Państwo, po blisko 19 latach przestawiam koszulkę z 2001 roku z moim logo. Pozdrawiam Macki ☆




Zostaw odpowiedź