Szanowni Państwo, niedawno zostałem poproszony o narysowanie rysunku i całościowe zaprojektowanie naszywki. Jest to moja pierwsze, no może drugie tego typu przedsięwzięcie. Jak wyszło – oceńcie sami. Ja osobiście jestem zadowolony z wyniku mojej pracy. Pozdrawiam na niedzielę.


Zostaw odpowiedź